Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun ERCENGİZ tarafından kulübümüzün deplasman müsabakaları için otobüs ve hafta sonu müsabakalardan sonra sporcu kafilelerine yemek yardımı sağlanacak.

Kulüplerin talepleri doğrultusunda Belediye Başkanımız Ali Orkun ERCENGİZ ile Burdur ASKF’nin yaptığı görüşmelerde 2021-2022 sezonunda Yerel Amatör Küme de mücadele eden merkez takımlarına deplasman maçları için Otobüs tahsisi talepleri, belediye tarafından olumlu karşılanarak takımların deplasman maçlarına otobüs tahsisi gerçekleşmiştir.

 Burdur ASKF Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ŞİMŞEK başkanlığında Belediye Başkanımız Ali Orkun ERCENGİZ’i makamında ziyaret ederek, kulüplerimize yapılan destek ve katkıları için teşekkür etti.

Belediye Başkanımız ERCENGİZ “ Burdur ASKF yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek, yeni yılın başta ülkemiz ve tüm insanlık için, mutluluk ve huzur ortamının yaşandığı bir yıl olması ve her alanda olduğu gibi sportif alanda da gençlerimize daha güzel yarınlar bırakabilmek için hepimize sorumluluklar düştüğünü hatırlatarak, Belediyemizin imkanları dahilinde ilimizdeki Spor Kulüplerine gereken desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini belirtip, merkez takımlarımızın hafta sonu oynayacakları müsabaka sonrası sporcularımıza imkanlar dahilinde yemek vereceklerini” açıklayarak, kulüplerimize yeni yıl müjdesi verdi.

             Burdurspor Kulübü olarak Belediye Başkanımıza kulübümüze ve sporcularımıza yapmış olduğu ve yapacak olduğu katkı ve destekler için teşekkür ederiz.